Bělení zubů vám vrátí krásný úsměv

Úsměv dělá tvář krásnou, pokud ovšem máte v pořádku zuby. Rovné, čisté a pěkně bílé. Že vás trápí zažloutlý nebo dokonce načernalý vzhled chrupu a o zářivě bílém úsměvu můžete jen snít? Nenechte se mýlit, nežádoucí zbarvení zubů lze díky současným možnostem moderní stomatologie snadno změnit.

Úsměv Vás prozradí 
Kouření, časté pití červeného vína nebo černé kávy, špatné dodržování hygienických návyků, nevhodné složení stravy, nebo poúrazové stavy, to vše může způsobit nežádoucí zbarvení chrupu. Pokud vás trápí, že se nepyšníte dokonalým chrupem jako americké filmové hvězdy, a stydíte se na veřejnosti za svůj vzhled, je nejvyšší čas začít tento problém řešit.

Jak bělení probíhá
Na počátku je třeba absolvovat vstupní stomatologické vyšetření, kde se zjistí přesná příčina nežádoucí barvy chrupu. Jakmile je identifikován důvod zbarvení, odborníci zvolí metodu, která je ve vašem případě vhodná, a vykouzlí vám vysněný zářivě bílý úsměv. Počet ošetření je individuální, u někoho z nás stačí jedna návštěva, u jiného je zapotřebí více návštěv.

Pokud máte chrup velmi poškozený, bývá někdy třeba nejvíce poničené zuby nahradit umělými. Ideální volbou obvykle jsou zubní implantáty, které působí velmi přirozeně, ale především nijak nepoškozují ostatní zuby.

V obou případech však bývá výsledek trvalý. Samozřejmě, pokud bylo ošetření provedeno kvalitně. Kvalitu vám zaručí návštěva renomované ordinace. Bělení zubů je možné nejen klasicky v ordinaci, ale také doma, obě možnosti jsou srovnatelně a vysoce účinné.         

Luxusní poukaz, který potěší
Krásnější a bělejší úsměv můžete dopřát také svým blízkým. A to nejen tím, že se na ně budete sami usmívat, ale že jim věnujete dárkový poukaz na ošetření na prestižní klinice estetické medicíny. Nejoblíbenější klasické vouchery v hodnotách od 1000 do 20000 korun jsou k dostání na všech recepcích Asklepionu.

Dárkové kupony lze samozřejmě použít na libovolné ošetření dle vlastního výběru v oborech stomatologie, dermatologie, plastické chirurgie, kosmetiky, ORL, stejně jako na nákup kosmetiky. Buďte vy i vaši blízcí krásnější a spokojenější! Dárkové kupóny Aklepionu naleznete na této stránce - http://www.asklepion.cz/voucher/.