Luxusní postele pro dokonalý spánek

Dokážete si představit luxusnější postel, než tu, kterou si můžete samy polohovat? Ano! Polohovací postele nabízí dokonalý komfort.

Komfort polohovacích postelí
Polohovací postele Vás na první pohled upoutají svým neobyčejně krásným a elegantním vzhledem. Ovšem co je řadí mezi nejoblíbenější nábytek do ložnice, to je nekonečné pohodlí, které svým zákazníkům nabízejí. Polohovací postele nabízí nejen záruku kvalitního spánku, ale také komfortního uléhání a vstávání, což si pochvalují především dříve narození majitelé těchto postelí.

Unikátní technologie polohovacích postelí
Patentovaná unikátní technologie garantuje dokonalý odpočinek. Tyto luxusní postele plně respektují heslo komfort nadevše, mohou mít mimo jiné možnost vybavení systémem na dálkové ovládání. Nás nejvíce zaujala výsuvná podpora krční páteře, která zajistí tělu správnou polohu také vsedě.      

Polohovací postele do každé ložnice
Postel samozřejmě představuje také estetickou dominantu každé ložnice, a proto jsou motory polohovacího systému zakomponovány do konstrukce postele tak, aby neušily výsledný dojem. K tomu, abyste mohli dokonale sladit svou postel s interiérem, slouží neobyčejně pestrá paleta potahových materiálů a barev, ze kterých lze vybírat. Rafinovaný luxus ložnicím sluší.

Chcete mít svou vlastní polohovací postel?
Nečekejte do rána a podlehněte svodům vysoké čalouněné postele ještě dnes. Více o jedinečných vlastnostech postelí najdete například na http://www.pullman.cz/cs/polohovaci-postele-18.html. Přejeme Vám krásné a ničím nerušené sny.